Schody z pasją               tel.: +48721625575

 

Oświetlenie LED schodów

Nasza firma oferuje Państwu gratisowe wykonanie oświetlenia LED dla wcześniej wykonanych schodów. W tym celu w dogodnym dla Państwa terminie wysyłamy przdstawiciela naszej firmy, który zaproponuje szeroki wachlarz opraw i samych świateł ledowych z katalogów zaprzyjaźnionych z nami firm.

Oświetlenie LED schodów jest wartościowe zarówno ze względów bezpieczeństwa, jak też czysto wykończeniowych. Zapewniając efektowne podświetlenie nie tylko podkreślą Państwo unikalność schodów, ale tez zapewnią odpowiednią ochronę dla wszystkich domowników.

Każde oświetlenie schodów LED wykonywane jest indywidualnie - dopasowując sie idealnie do typu i wzornicta schodów. Dobierając odpowiednią barwę (zimną, ciepłą, RGB i wiele innych) w prosty sposób podkreślą Państwo unikalność całej klatki schodowej. Oferujemy również szeroki wybór opraw do świateł LED - pasujące zarówno do drewnianych schodów nowoczesnych, czy też odnowionych schodów antycznych. W zalezności od wyboru klienta realizujemy np. oświetlenie z oprawami we frezach, czy tez np. pomiędzy stopniami a podstopnicami.

ŚCIĄGNIJ KATALOG OŚWIETLENIA LED:

OŚWIETLENIE LED DO SCHODÓW.pdf

 

ZOBACZ CENNIK OŚWIETLENIA LED:

OŚWIETLENIE LED DO SCHODÓW - CENNIK.xls

 

CMS Web design - Tworzenie stron www