Schody z pasją               tel.: +48721625575

 

O nas - OSKAR - producent schodów drewnianych

OSKAR to producent schodów drewnianych i innych elementów z drewna , który od niedawna oferuje swoje produkty na terenie Polski. Wiele firm produkujących schody często przysłowiowo tnie koszty na jakości drewna które jest kupowane w tartakach. Od samego początku założeniem naszej firmy był nacisk na materiał z którego dany produkt ma być wykonany. W trakcie realizacji zamówienia zapraszamy klientów do naszej stolarni na prześledzenie poszczególnych etapów zamówienia. Zdarzają się przypadki zmian w projektach balustrad, tralek i słupków które można dokonać przed lakierowaniem i końcowym polerowaniem schodów drewnianych.

Choć schody wytwarzane przez różne firmy powinny być robione w zgodzie z normami, warto sprawdzić, czy te wybrane przez ciebie mieszczą się w obowiązującym standardzie. Unikaj zatem schodów o stopniach krótszych niż 80 cm, bo chodzenie po nich nie będzie komfortowe. Szukaj takich, które nie będą zbyt strome. Kąt nachylenia nie powinien przekraczać 30°. Optymalna wysokość stopni to 16-20 cm, a głębokość – 25-45 cm. Bezpieczniejsze i wygodniejsze są schody o stopniach pełnych. Pamiętajmy o tym, gdy w domu mają przebywać małe dzieci. Ważny jest też kształt stopni, a ten może być różny. Najwygodniej będzie stąpać po prostokątnych lub szerokich półkolistych bądź trapezowych. Za najmniej wygodne uchodzą trójkątne lub te o nieregularnej formie, na przykład stopnie tak zwanych schodów kaczych. Zamówienia realizowane są do czterech tygodni. Pomiary i wizualizacje graficzne wykonywane są na najwyższym poziomie. Po wcześniejszym ustaleniu terminu w ciągu 24h wysyłamy przedstawiciela naszej firmy który z katalogów udostępnionych przez zaprzyjażnione firmy wybiorą państwo oświetlenie LED które posiadamy w bardzo bogatej ofercie. Jako producent również innych akcesoriów drewnianych do schodów posiadamy jednocześnie pięćdziesiąt rodzajów tralek które swoja innowacja i pomysłowością producenta przyciągają z pewnością swoją uwagę…

Ze względu na specyfikę naszej pracy każdą usługę wyceniamy indywidualnie. Ostateczna cena zależy od zużycia materiałów i nakładu pracy.

 

z poważaniem prezes firmy;

Grela Andrzej

CMS Web design - Tworzenie stron www